250.000 EUR'dan başlayan fiyatlarla

NOT: Tekne sipariş edilirken seçilen ekipmanlar fiyatı etkileyecektir.

Balt 37 Grand'ın Özellikleri

Balt 37 Grand, yolculara sessizlik ve konfor ile ekonomiyi bir arada sunan ve eğlence yolculukları için en uygun teknedir.

Ünlü mimar Ludwig Mies Van Der Rohe'nin “Az, çoktur” sözü, "Bu projeyi geliştirirken öncelikli hedef, en talepkâr motorbot severlerini bile memnun etmekti" tezini kanıtlar niteliğinde...

Tam Boy

10.55m

Genişlik

3.50m

Su Hattı (Alt)

0.72m

Su Hattı (Üst)

3.20m
Tam Boy
10.55 m
Genişlik
3.50 m 
Su Hattı (Üst)
3.20 m 
Su Hattı (Alt)
0.72 m 
Ağırlık
6,300 kg
Maks. Yük
1,025 kg
Maks. Motor
90 - 150 hp
Tatlı Su Tankı
240 Lt
Atık Su Tankı
180 Lt
Yakıt Tankı
180 Lt
Kabin Sayısı
4+2
Yolcu Sayısı
8 kişi
CE Sınıfı
C-8

Teknik Özellikler

Tam Boy10.55 m
Gövde Uzunluğu (platformsuz)9.58 m
Genişlik (kiriş)3.50 m
Su Hattı (alt)0.72 m
Su Hattı (üst)3.20 m
Motorsuz Ağırlık3,620 Kg
Dıştan Takma Motor (min. ve maks.)90 - 150 hp
İçten Takma Motor (dizel S-Drive)45 - 57 hp
Yakıt Tankı180 Lt
Tatlı Su Tankı (min. ve maks.)130 - 240 Lt
Atık Su Tankı180 Lt
Maksimum Kapasite6
Kabin Sayısı4
Banyo2
CE SınıfıC-8
Gövde TürüDeplasman
Gövde Malzemesi Fiberglass / GRP
TasarımModern
KonseptFlybridge'li motoryat
ÜreticiBalt Yacht
Menşei ÜlkePolonya
ModelBalt 37 Grand
Üretim Dönemi2022'den bu yana

Tekne Hakkında

Balt 37 Grand


Ünlü mimar Ludwig Mies van der Rohe‘nin “Az, çoktur” sözü, “Projeyi geliştirirken öncelikli hedefin en talepkar tekne kullanıcılarını bile memnun etmekti” tezini kanıtlar niteliğinde.


BALT 37 GRAND – GRAND VERSİYONDA LÜKS VE KONFOR
Balt 37 Grand yat, deneyimli özel ve charter sahipleri için hem rahat iç hem de kıyı navigasyonu için mükemmel bir seçimdir . Eşsiz izlenimler sağlayacak ve doğaya yakın inanılmaz keyifli bir rahatlamayı garanti edecek. Dinlenmenizi bambaşka bir boyuta taşıyacak yeni modelimiz ile tanışın.

Balt tasarımcılarının; “Teknenin boyutunun tek başına önemli olmadığı,ama iyi düşünülmüş çözümlerle ve alanlarla, manevra kabiliyetine ve zarafete dayanan işlevselliği” ile sunduğu çözüm, tüm aile ile birlikte zamanın tadını maksimuma çıkartıp, tekne gezisini daha da iyi hale getirebilirsiniz.


BALT 37 GRAND – ONU DAHA İYİ TANIYIN
Oldukça büyük olan bu tekne, oldukça yüksek konfor, güvenlik ve kullanım ekonomisi ile dikkat çekiyor . Cesur mimari çözümlere ve iç tasarımdaki yeni trendlere göre oluşturulmuş, en talepkar müşteriler için yenilikçi bir üründür.


GERÇEK GÜZELLİK İÇERİDE
Balt 37 Grand , en küçük ayrıntıya kadar azami özen ve dikkatle tasarlanmıştır. Yat, özgün bir tasarıma sahip özel malzemeler , yenilikçi yardımcı çözümler kullanılarak yapılmıştır . Hoş renklerle dekore edilmiş geniş, zarif iç mekanlar , rahatlamayı ve dinlenmeyi teşvik eder.


BALT 37 GRAND’IN AVANTAJLARI:
iki adet tam donanımlı, çift kişilik yataklı özel banyolu ve ayrı duşakabinli kabin;
hem kıç master kabinden hem de pislikten kıç banyoya erişim;
Panoramik gövde pencereleri ile havalandırmalı ve iyi aydınlatılmış master kabinleri;
tüm kabinler ve banyolar ayakta yükseklik sunar.


BALT 37 GRAND’IN RAHAT VE İŞLEVSEL YANI
Yatın birinci katındaki orta bölümü, özel bir kanepe ve 4-6 kişilik açılır yemek masası, bir masa ve bir mutfak ile buzdolabı, lavabo, ocak ve fırın gibi tüm olanakların bulunduğu konforlu bir yemek odası sunmaktadır. Büyük pencereler ve elektrikle açılan bir kapak sayesinde bütün güzel bir şekilde aydınlatılıyor . Balt 37 Grand’daki odaların iyi düşünülmüş mobilyaları, gizli ve zarif bir şekilde bol miktarda depolama alanı sağlar . Tekneyi içeride yönlendirmeyi tercih ederseniz, karışıklık içinde isteğe bağlı ikinci bir tekerlek yuvası tasarlanmıştır.


BALT 37 GRAND’IN DAHA YÜKSEK SEVİYELERİ
Balt 37 ile seyahat etmenin gerçek büyüsü, arka kabinin üzerinde bulunan geniş üst güvertede bulunabilir. Bu yer, çevredeki doğa ile kesintisiz teması hissetmek için mükemmeldir. Balt 37 Grand’ın güvertesinde ana tekerlek yuvası ve geniş, yüksek kaliteli bir masaya sahip fonksiyonel bir salon kanepesi vardır. Talep üzerine, üst güvertede buzdolabı, ızgara veya lavabo içeren harici bir mutfak bulunabilir. Kötü havalarda üst güverte özel olarak tasarlanmış full cabrio ile güvenli bir şekilde kaplanabilir. Koltukların altındaki ek bölmeler ve kilitli dolaplar, güverteyi düzenli tutmanın ilginç ve pratik bir yoludur.. Temiz havada öğle yemeği sonrası şekerleme hayaliniz var mı? Kanepeyi dinlenmek için ideal bir yer haline gelecek bir çift kişilik yatağa dönüştürmek için kokpit masasını indirmeniz yeterlidir. Ayrıca pruvada bulunan iki adet konforlu çift kişilik kanepe, başka bir dinlenme veya güneşlenme koltuğuna yerleştirilebilir.


HER AYRINTIDA BALT 37 GRAND’IN DÜŞÜNCELİ DÜZENİ
Yeni Balt 37 Grand , geniş yarım güverteler ve yüksek bir korkuluk tarafından garanti edilen uygun iletişim ile ayırt edilir. Önemli bir özellik de, yatın en yüksek noktasında su hattından 2,92 m’yi aşmayan yüksekliğidir. Böylece, Balt 37 Grand’ın tasarımı , Flybridge’li yatların en iyisini alırken, bu tür bir çözümün risklerini ve dezavantajlarını ortadan kaldırır.


BALT 37 GRAND – HER ŞEYE HAZIR
Tekne, çeşitli güç seçeneklerinde bulunan sabit bir motorla tahrik edilir. Gövdenin dibi korumak için uzun bir omurgası vardır. Ayrıca, yanal kaymayı en aza indirirken şaft ve pervane koruması ve iyi bir rota dengesi sağlar. Balt 37 Grand’ın mükemmel kontrol ve manevra kabiliyeti bir dümen tarafından sağlanırken, iskele manevraları bir pruva ve kıç pervaneleri tarafından kolaylaştırılır.


SEYAHAT LÜKSÜ İÇİN YENİ TEKNOLOJİLER
Modern yat sistemleri ve ekipmanları kesinlikle kullanıcılar tarafından beğenilecektir. Balt 37 Grand’da sabit su deposundan temiz su ve kazandan gelen sıcak su tesisatı iyi bir şekilde yapılmıştır . Ayrıca sıhhi tesisat, sintine ve güverte temizleme tesisleri de bulunmaktadır. Soğuk günlerde sıcaklık havalandırmalı ısıtma sistemi ile sağlanır . 12V elektrik tesisatı, bir dizi güneş paneli tarafından şarj edilebilen ömür ve teknik pillere dayanmaktadır. Ayrıca yatın 230V elektrik sistemi , 230 V port bağlantısı, akü şarj cihazı ve opsiyonel invertör ile tamamlanmaktadır. Tam bir rahatlık hissetmek için daha ne isteyebilirsiniz ki?


GERÇEK BİLENLER İÇİN EN İYİ SEÇİM
Balt 37 Grand, Avrupa kruvazörlerine atıfta bulunan modern ve klasik siluetin uyumlu bir birleşimidir. Mükemmel hidrodinamik ve dengeli gövde , uzaktan dikkat çekerken, işlevsel olarak düzenlenmiş iç mekan ve güverte, suda dinlenirken lüksün tadını çıkarmayı kolaylaştırıyor. Uzun süre hafızanızda kalacak muhteşem deneyimler ister misiniz? Balt 37 Grand,  hayattan en iyisini alan ve gerçek konfor, rahatlama ve güvenlik söz konusu olduğunda taviz vermek istemeyen insanlar için mükemmel bir seçimdir.




Deplasman tipi gövdeler

Bu tip gövdelerde tekneler daha fazla suya gömülüdürler. Su altı formu derin ‘V’ şeklindedir. Tekne ileri hareket ederken suyu ileri doğru iter. Tekneyi tanımlayan en önemli özelliklerden birisi deplasmandır.

Herhangi bir anda, bir teknenin gerçek deplasmanı, onun serbestçe yüzerken taşırdığı suyun hacmi veya ağırlığıdır. Bununla birlikte tekne tasarımcıları için deplasman, mürettebatı tam, bütün tankları ve ambarları üçte iki doluyken bir deniz aracının toplam ağırlığı demektir.

Deplasman tipi tekneler belirli bir hızın üzerine çıkamaz ve sürat teknesi (PLANİNG) tipi teknelere göre çok daha konforlu, stabil ve ekonomik seyir yapan teknelerdir ve oldukça fazla yük taşıma kapasiteleri vardır.

Deplasman tipi gövdeye sahip teknelerin performansları aşırı yüklemeden dolayı etkilenmez.

Standart Donanım

Gövde (Standart Donanım)

 • Beyaz renk gövde
 • El yatırması monolitik (yekpare) laminat
 • Güçlendirilmiş alt ve baş bölgeleri
 • Yan dalga stabilitesini ve rota sabitliğini artırmak için teknenin altında Falchkeel (istikrar sabitlik)

Güverte ve Kokpit (Standart Donanım)

 • Entegre kaymayı önleyici yüzeylere sahip beyaz renk güverte
 • Airex ara parça ile güçlendirilmiş el yapımı laminat birleşmeler
 • A4 paslanmaz çelikten yapılmış güverte bağlantı parçaları (wardavela) korkuluklar
 • Dört kişilik iki adet çift kişilik baş koltuk
 • Baş demir / çapa kapağı
 • 6 x baba (koçboynuz)
 • Palamar halatları D 14mm (2 x 20m)
 • 5 basamaklı merdiveni ve tutamakları olan yüzme platformu
 • Tüp gaz için özel bölme yer (3 kg.)
 • Kokpitteki dolaplar kapalı kilit sistemi
 • Ön panoramik cam (temperli cam)
 • Renklendirilmiş yan camlar (temperli cam)
 • Her iki tarafta dekoratif korkuluklar
 • Kokpitte 1 adet yangın söndürücü - 2 kg
 • Ek bir kanepeye dönüşebilen ve bir şilte ile indirilebilen teleskopik ayaklar üzerinde HPL'den yapılmış dikdörtgen kokpit masası
 • Kilitli kapılı refakatçi bölümü (üst pleksi+pleksi kapı)
 • Direksiyon simidi ile hidrolik direksiyon sistemi
 • Pleksiglas ön cam, ön cam kanadı, konsol, ana dümen istasyonu ile geniş kokpit
 • Teleskopik ayak üzerine monte edilmiş ayarlı kaptan koltuğu
 • Kokpitteki şilteler ve sırtlıklar
 • Cabrio (kışlık kapatma) / kokpit bimini (renk: gri, lacivert veya siyah)

İç Mekan ve Mutfak (Standart Donanım)

 • HPL levhadan yapılmış mobilyalar (Seçenekler: Lingberg Meşe, Teak Laos, Portland Dişbudak Koyu)
 • Tam ayakta durma yüksekliğine sahip geniş iç mekan
 • Baş yatak, kıç yatak ve salondaki şilteler (şablona göre seçilecek renk) + yastıklar
 • Dolaplı, raflı ve açılır kapaklı kapalı çift kişilik baş yatak Lewmar Flush 44 ile, yataktan baş banyoya doğrudan erişim
 • Deniz tuvaleti, dolaplı ve corian tezgahlı lavabo, ayrı duş (dışarıya drenaj), banyo aksesuarları ve Lewmar Flush 0 açılır kapaklı laminat banyo
 • Dolaplı, çekmeceli, raflı ve açılır kapaklı kilitlenebilir çift kişilik kıç yatak Lewmar Flush 0 ve Lewmar Flush 44, yataktan kıç banyoya doğrudan erişim
 • Deniz tuvaleti, dolaplı ve corian tezgahlı lavabo, ayrı duş (dışarıya drenaj), banyo aksesuarları ve Lewmar Flush açılır kapaklı kıç laminat banyo kabini
 • Gardıroplu Maessa, ayakkabı rafı
 • Dineta, C şeklinde bir kanepe, teleskopik ayaklar üzerinde dikdörtgen HPL masa ile donatılmıştır ve şiltelerle çift kişilik yatak olarak kullanılır.
 • Dineta'nın kıç taraftaki banyoya doğrudan erişimi vardır
 • Mutfak bölümünde üç gözlü gazlı ocak, ayrı eviye, HPL tezgah, dolaplar, çekmeceler, kilitli dolaplar
 • Basınç ayar redüktörlü gaz tesisatı
 • Pompalı sıcak ve soğuk su sistemi yaklaşık 2,9 bar
 • Sıcak su kazanı 30 lt. iki banyo ve mutfakta sıcak su
 • Tatlı su deposu - 240 l. + gösterge ve sensör
 • Yakıt deposu yaklaşık 180 l. + gösterge ve sensör
 • Atık tankı yakl. 180 l. maseratörlü, seviye göstergeli, atıkları porttan emme veya maseratör pompası ile dışarıya boşaltma imkanı
 • 1 adet yangın söndürücü - 2 kg
 • 2 x yan sürgülü pencere
 • Kabin içinde HPL zemin
 • Kokpitten yemekhaneye çıkan merdivenler

Elektrik Tesisatı (Standart Donanım)

 • Navigasyon aydınlatma LED'i (yeşil, kırmızı, beyaz ön, beyaz arka, beyaz 360)
 • İç aydınlatma LED (tavan lambaları ve dolaplarda, mutfakta ve oturma odasında C-şekilli kanepenin yanında LED şeritler)
 • Kokpitte dış aydınlatma - 6 adet; sağ basamak altında - 1 adet, ön yarım güvertelerde - 2 adet, kanepede - 3 adet
 • Şalter ve sigortaların bulunduğu elektrik panosu (baş kamaranın önünde sağ tarafta)
 • Sesli ikaz- kokpitteki konsol üzerindeki anahtar
 • 2 x elektrikli sintine pompası
 • 4 adet çift USB priz (1 adet konsol yanında, her kabinde ve banyosuz yemekhanede (3 adet))
 • 1 x 165 Ah akü (baş pervane ve ırgat-eğer seçilirse)
 • 1x akü 165 Ah (yardımcı servis)
 • 1 x akü 110 Ah (başlangıç. start)
 • Buzdolabı 130 L, dağınıklık içinde buzdolabı ile
 • İskele akü şarj cihazı yaklaşık 70 A., iskele prizleri 2x16 A ve iskele kabloları 2,5 mm2 - 15 mb., 4 priz 230V (2 adet mutfakta, 1 adet baş kamarada, 1 adet kıç kamarada)
 • Mevcut akü voltaj göstergesi (baş kabinin önünde sağda)
 • Hayati akünün tamamen boşalmaya karşı korunması (Battery Protect)
 • MerKatot Korozyon İzleme Sistemi
 • Kokpitteki ana dümen istasyonunda kontrol panelli baş pervane VETUS 185 mm.-4,4kW
 • Yanmar 57 hp içten takma motor, şaft hattı, dümen, pervane ve otomatik yangın söndürücü

Ekstra Donanım Seçenekleri

Güverte (Ekstra Donanım)

 • Ekstra seçilen jelkot rengi: bej, gri veya lacivert
 • zehirli boya (beyaz, gri, lacivert veya siyah)
 • Gövde üzerinde ilave usturmaça tutucular
 • Doğal tik dolgulu baş geçit
 • Baş ve pilot mahallinden yönlendirilen elektrikli ırgat 1000 W; galvanizli zincir 8mm - 30m uzunluğunda,16 kg fırdöndülü çapa
 • Usturmaça seti: 2 x üçlü usturmaça sepeti + 6 beyaz usturmaça + iki ek D14 demirleme halatı (2 x 20m)
 • Yatağa dönüştürülebilen iki çift kişilik yaylı koltuk (gri) için şilteler (3 elemanlı tahtadan yapılmış destekler)
 • Baş kamara tavanında güneşlenme güvertesi + iki ön koltuk ve 1 arkalık için şilteler (7 numaralı ön şezlong seçeneği ile değiştirilebilir)
 • Baş tarafta masa (tik masa 420x700)
 • Kıç platform uzatması
 • Platformun uzantısında tik ağacı (siyah harç) seçenek no. 13 seçilmelidir
 • Yarı güverte harç üzerine doğal tik siyah
 • Kıç platform üzerinde doğal tik siyah

İç Kabinler ve Kokpit (Ekstra Donanım)

 • Kabinde ikinci ilave dümen konsolu; dümen, tutamak, start-stop motor paneli, çift USB portu, dümenci tarafında ön cam sileceği, baş pervane kontrol paneli, arkalıklı çift dümenci koltuğu, ses sinyal anahtarı (seçildiyse: demir ırgatı ve kıç pervane anahtarı)
 • Yemek masasında katlanır arkalıklı koltuk (kabinde ikinci ek kumanda konsolu seçilmemişse seçenek mümkündür)
 • Şilteler için kapaklı dolap (kokpitte ikinci ilave kumanda konsolu seçeneği seçilmemişse seçenek mümkündür)
 • Gazlı ocağın altına monte edilmiş mikrodalga ve ızgaralı 60 cm genişliğinde fırın (yalnızca sahil bağlantı kablosu bağlıyken)
 • Mutfakta Corian tezgah (HPL ile kaplanmış kontrplak yerine)
 • yemekhanedeki iç ve dış şilteler için borular (renk seçimi)
 • Yan cam pencerelerdeki perdeler ve mutfaktaki ön pencere
 • Baş kamara ve banyoda perdeler
 • Kıç kamara ve banyoda perdeler
 • Standart 30l. kazan yerine Bojler 60l. kazan
 • Tüm lavabo ve lavabo giderlerinin siyah su tankına boşaltılması - tekne dışında gider yok ve dışkı tankından havuza atık boşaltma imkanı yok, sadece limanda atık emme imkanı
 • Kıç yatak odasındaki dolaplarda paslanmaz çelik raylar
 • Lewmar Flush 44 baş yatak kapağı için karartma perdeli cibinlik
 • Baş rıhtımdaki yatağın büyütülmesi (dolabın değiştirilmesi, sol taraftaki sabit kısım yukarıdan açılır, sağ kısım değişmez)
 • Yatağın yanında okuma lambaları (1 adet baş ranzada, 2 adet kıç ranzada)
 • Baş ve kıç kamaralarda halı döşeme (gri veya kahverengi)
 • Odalarda halı döşeme (gri veya kahverengi)

Elektrik Sistemi (Ekstra Donanım)

 • Dijital DVBT-2 antenli ve ayarlı tutuculu 12 V için 24' TV - Baş kabinde
 • Dijital DVBT-2 antenli ve ayarlı tutuculu 12 V için TV 24' - Kıç kabinde
 • Dijital DVBT-2 antenli ve ayarlı tutuculu 12 V için TV 24' - Masa içinde (arka duvarın sol tarafında, kıç kabin girişinin altında)
 • İki MS-NRX300 kontrol panelli Radyo Fushion BB100 + 4 hoparlör
 • Buzdolabı - Kokpitte 12V için 49L lnox
 • Elektrikli açılır Webasto Blue Serisi Bluesky 810x912 mm, karartma perdeli salon tavan kapağı (klima ile değiştirilebilir - seçenek no. 56)
 • Elle açılan Webasto Blue Serisi Bluesky 810x912 mm, karartma perdeli karışık tavan kapağı (klima ile değiştirilebilir - opsiyon no. 56)
 • Ek direksiyon istasyonunda ön camda sol tarafta ek ön cam sileceği
 • Kokpit kaportasının sol tarafında ilave silecek
 • Kablosuz uzaktan kumandalı elektrik ayarlı çatıda arama lambası / projektör
 • 12 V'dan 220 V'a (3000 W) VICTRON invertör - ek akü gerekli, mutfakta 230V güç kaynağı prizleri
 • Çok işlevli Raymarine 7'', entegre Real Vision 3D özellikli MFD göstergesi, kıç yatırması dönüştürücülü 600W sonar RV-100 + Navionics harita seçimi: 644L-Baltık Denizi Haritası (Polonya, Litvanya, Letonya, Finlandiya, İsveç) veya 646L-Orta ve Batı Avrupa (Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa), kokpitteki ana dümen istasyonuna montaj
 • Yemekhanedeki ilave dümen istasyonunda çok fonksiyonlu Raymarine 7"
 • Çok işlevli Raymarine 9'', entegre Real Vision 3D özellikli MFD göstergesi, kıç dönüştürücülü 600W sonar RV-100 + Navionics harita seçimi: 644L-Baltık Denizi Haritası (Polonya, Litvanya, Letonya, Finlandiya, İsveç) veya 646L-Orta ve Batı Avrupa (Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa), kokpitteki ana dümen istasyonuna montaj
 • Yemekhanedeki ek dümen istasyonunda çok fonksiyonlu Raymarine 9"
 • 3 adet çift USB priz (baş yatak-1 adet, kıç yatak -1 adet, yemekhane-1 adet)
 • Banyolarda 230V prizler, baş tarafta 1 adet, kıç tarafta 1 adet
 • Ek kullanım aküsü 165 Ah. (jel)
 • Çatıda güneş panelleri, yaklaşık 300 W güç + şarj regülatörü/Paneli
 • Daha büyük güce sahip baş pervanesi için ek ödeme: Standart pervane yerine VETUS 5,7 kW tünel 185 mm:
 • Kıç pervanesi VETUS 4.4kW + jel akü 165Ah (opsiyon no. 52/53 ile değiştirilebilir)
 • Kıç pervanesi VETUS 5.7kW + jel akü 165Ah (opsiyon no. 51/53 ile değiştirilebilir)
 • BOW PRO 65 kgf fırçasız pervane seti (baş + kıç), iskelede hassas manevra için oransal kontrol - standart / baş pervane yerine
 • Dümen kumandası eğim göstergesi (kokpitteki ana konsolda)

Isıtma ve Havalandırma (Ekstra Donanım)

 • Webasto ısıtma sistemi WEBASTO EVO 55 (baş ve kıç yataklarda sıcak hava, messa 2 adet, baş ve kıç banyolar ve kokpit+ön pencere)
 • Klima 12000 BTU (sadece liman alanında 220V kablo bağlantısı ile) (elektrikli tavan kapağı seçeneği no.36/37 ile değiştirilebilir)

Kokpit (Ekstra Donanım)

 • Kokpitte doğal tik ağacı siyah füg
 • Kokpitteki mutfak modülü için sıcak/soğuk su evyesi (59 no'lu opsiyon ile değiştirilebilir)
 • Elektrikli ızgara Kokpitteki mutfak modülüne 230V güç kaynağı (58 no'lu seçenekle değiştirilebilir)
 • Boş gaz tüpü (kapasite 3 kg) + montaj kiti
 • Kıç duşu (sıcak/soğuk su), tatlı su tankından su alımı
 • Güverte temizliği için su sistemi, dışarıdan su alımı (denizden)

Diğer (Ekstra Donanım)

 • Teknenin köpüklenmesi / mumyalanması
 • Siparişin onaylanmasından sonra şartnamelerin güncellenmesi -siparişten sonra ekleme yapılması

İçten Takmalı Motorlar (Müsaitlik onayı gerekir) (Ekstra Donanım)

 • Dizel motor Yanmar 80 HP (57 HP motor için ek ücret)
 • Dizel motor Yanmar 110 HP (57 HP motor için ek ücret)
 • Dizel motor NANNI 115 HP (57 HP motor için ek ücret)

 

Balt 37 Grand

İletişim Bilgileri

Akdeniz Marine Yatçılık İhr. İth. Tic. San. Ltd. Şti.
Altınova Sinan Mah. Antalya Caddesi No: 124/A Kepez/Antalya/Türkiye

Bizi Takip Edin
Modellerimiz
Medya

Article Title with Solid Background

You can arrange your articles with the Mobirise website design software.

This website was created with Mobirise themes